Avaleht

 Importante!

Tudengite Talvepäevad on käimas ja maja on mõnusat suminat täis, kuid selleks, et Sa sellest ilma ei jääks ning õhtune jalakeerutamine vaid mõtteks ei jää siis veendu, et Sinuga on käepeal, sest vaid käepaela alusel on võimalik ööklubidesse tasuta sisse saada. Käepeala saad kolledžist küsida Tudengite Talvepäevade meeskonna liikmetelt ning pane oma nimi kirja (käepealad on nime alusel, seega ära unusta end registreerida Registreerimise alt sündmusele endale).

Lisaks on käepeala alusel võimalik sõita TASUTA Pärnu linnaliinidel. Nooruse majja viivad bussid Teater peatusest.

Tudengiküla täitub saunadega! 

Ka sellel aastal pakub Tudengite Talvepäevad osalejatele võimalust saada osa suurepärasest saunaelamusest. Nimelt on laupäevases Tudengikülas esindatud nii tünnisaun kui ka Saunatripi haagissaun. Seega ära unusta kaasa haarata mõnus seltskond, rätik ning meeletu tuju! Lisaks pakub osalejatele pesemisvõimalust ka Tervise Spaa ainult 2€ eest!

NB! Facebookis ürituse “Tudengite talvepäevad 2017” postituste alt leiad fotovõistluse, mille auhinnaks on haagissauna TASUTA rent!

SUUR AFTERPARTY

Uskumatu, aga tõesti! Kõige suurem ja võimsam sündmus leiab aset Nooruse majas, kus on võimalik kuulata noortebänd 2016 võitjat THE NOTES, kelle palad ajavad jala keerutama ka kõige vaiksemal hingel. Plaati keerutab DJ MIXTO, avatud on baar, kus on võimalik leida endale meelepärane jook (maksmine vaid sularahas).  Tuju hoiavad üleval mitmed esinejad ning toimub ka suursugune THE KING & QUEEN OF #unilife.  Lisaks toimub võistluste ja turniiride autasustamine!

Ole kohal, sest tulemas on kõige võimsam piduuu!

NB! Transpordi pärast muretsema ei pea, sest tänu Pärnu linnale on linnaliinidel sõitmine terve festivali aja käepeala alusel tausta. 

Nooruse majja viib nr. 14  buss peatusest Teater 2 (Endla teatrist silla poole) 20.01  20.21  20.41   21.01  21.21 21.41  22.01  22.21  22.41 

Ja Nooruse majast afterparty afterpartyle puhvetisse A.P.T.E.K. viib tallatakso, kaine rool või e-takso (1300)!

Pohmakas on nii 2016

Ka meie osalejad peavad tõdema, et on kohtunud härra või proua Pohmakaga. Kohtumine ei ole olnud just sama meeldiv ning pöörane, kui Tudengite Kiirkohting, kuid selle muudame meeldivaks meie.  Kui just SINA soovid, et kohtumine Pohmakaga jääks aastasse 2016, siis see mäng on just Sulle! Tudengite Talvepäevad loosivad välja terve KASTI Vitamin Welli, lisaks veel Reb Bulli  ja üllatusena ka “maoloputuse” (nimi on illustreeriv).

Et loosis osaleda käitu järgmiselt:

1) Jaga postitust Tudengite Talvepäevade facebooki lehel  
2) Pane “Tudengite talvepäevad 2017” üritusele going
3) Lisa kommentaari 3 sõpra kellega Talvekatel pohmaka minema ajate.

Võitja loosime välja 2. veebruaril! Auhinna saab kätte üritusel.

Head võiduõnne!

Tudengite Talvepäevade korraldusmeeskond

Lehepunkt toob üliõpilastele maailma kirjanduse koju!

Kellel meist ei seisaks laual mõni välismaine ajakiri või, kes meist ei loeks seda internetist. Tihti peale pole me teadlikud, kuidas välismaised ajakirjad meieni jõuavad. Soetame neid küll toidupoest või haarame kohviga kaasa, kui oleme mõnes kioskis, kuid teadmata jääb, et üks neist, kes toob meieni sellise kirjanduse on Lehepunkt OÜ. Lehepunkt pakub ajakirju nagu Vogue, National Geographic ja BurdaStyle. 

Lehepunkt OÜ alustas oma tegevust ajakirjanduse hulgimüügiga aastal 2000. Nemad hoolitsevad selle eest, et enamik Eestis müüdavatest ajalehtedest ja ajakirjadest jõuaksid igal ilmumishommikul trükikodadest supermarketitesse, kauplustesse, kioskitesse ja bensiinijaamadesse. Ajakirjanduse müügipunkte (Lehepunkte) on Eestis 1400, kuus korda nädalas läbivad nende autod igal ööl 5000 kilomeetrit.

Nende valikus on 1100 erinevat perioodilist väljaannet (sh 300 kodumaist ja 800 välismaist väljaannet). Lisaks pakuvad nad  kalendreid, geograafilisi kaarte ja kogumistooteid.

Ka Tudengite Talvepäevadel on Lehepunkt OÜ meie toetajaks ning paneb ühele õnnelikule välja tasuta 6 kuu tellimuse National Geographicile. Lisaks pakub Lehepunkt ka kõigile soovitajele -15% soodustus, kes teevad tellimuse kasutades märksõna “Talvekad”. Toodetega saab tutvuda Apollo e-poes, kuid tellimuse vormistamiseks kirjutada tellimine@lehepunkt.ee

Tudeng, hoolitse oma tervise eest!

Tudengite Talvepäevadel hoolitseb üliõpilaste tervise eest Biaks, kes loosib välja turgutava IMMUUNSUS paketi.  Pakett: “IMMUUNSUS” on tervisepakett toetamaks inimeste immuunsüsteemi normaalset talitust. Immuunsuspakett sisaldab endas kahte peamist immuunsüsteemi tugevdavat vitamiini (C ja D3), mis head abimehed võitlemaks viiruste ning külmetushaigustega.

Paketi sisu: C-Vitamiin 100000 mg – 100% C-vitamiin (L-askorbiinhape), D3-Vitamiin 4000 IU – kolekaltsiferool, oliivõli, kookosõli, kanepiseemneõli.

Et osaleda loosimisel:


1) Registreeri end Biaksi kasutajaks kasutades sooduskoodi 10604
https://biaks.eu/et/user/register

2) Jaga postitust ning lisa #talvekad2017

 

Tudengite Talvepäevade korraldusmeeskond 

 

Ajakava