Festivali info

Kas sa juba uudist tead – ei tea? Linna peal räägitakse, et uued talvekad on tulemas! Usu või ära usu aga nii ongi ja seekord juba 19. korda! Pärast unetuid öid eksamiteks õppimist ja enne uude lahingusse astumist peab ikka ühe korraliku festivali ära pidama. Seega veebruariks pühi veri, higi ja pisarad ning ole valmis taassünniks! Meie loksutame su tšakrad tagasi paika!

Kolmeks päevaks toome suvepealinna talvise võimsuse ja paneme Pärnu taas kihama! Nende päevade jooksul saavad tudengid mõõtu võtta erinevatel spordialadel, meelelahutuslikel võistlustel ning kindlasti ei jää olemata ka ebareaalsed PEOD vingete esinejatega. Meie soovitus olla väga kiire, sest võidujooks saab vägev olema!Mis kõige parem – festivalile pääsed TASUTA! Sulle jagatakse loomulikult ka käepaelad, mille ettenäitamisel saad osaleda paljudel üritustel TASUTA, ning kasutada ka pärnu ühistransporti ilma igasuguse rahata! Parimatest parimatele ja niisama tublidele jagatakse sündmuste vahepeal auhindu ning Sinu lõbusa meeleolu ja hea enesetunde eest kantakse tähelepanelikult hoolt!
Terveks nädalavahetuseks muudavad Pärnu toredaimad ettevõtted oma hinnad tudengisõbralikuks ja Sind võetakse kõikjal rõõmuga vastu! TÄPSEM INFO JA DETAILNE AJAKAVA SIINSAMAS KODULEHEL
Ja et Sa vahepeal uuesti unne ei vajuks ja suurüritust maha ei magaks, siis plaanime Sind aeg-ajalt ikka külma veega ärkvele turgutada!
Hoovus on tugev, seega püsige lainel!

Tudengite Talvepäevad 2017 korraldustiim

 

 

Lisa kommentaar